Tím profesionálov na sanácie

Máme vlastný tím profesionálov, technikov, elektrikárov a inštalatérov, ktorí sa postarajú o vyriešenie vašich problémov.

Tím profesionálov

Sanácia škôd

Pomocná ruka pri poistných udalostiach a živelných pohromách

Sanácia škôd po požiari

Len čo odídu hasiči, prichádza SANAC s. r. o.. Práve teraz je dôležitá každá hodina, veď usadeniny po požiari a hasiaca voda môžu spôsobiť ďalšie obrovské škody.

Sanácia škôd po vode

Aj malá trhlina v kanalizačnom a vodnom potrubí môže spôsobiť veľké poškodenie. Je dobré vedieť, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Odstránenie graffiti

Odstraňovanie graffiti si vyžaduje špecializované nástroje a čistiace prostriedky, ktoré odborným použitím minimalizujú poškodenie znečisteného povrchu.

Sanácia škôd na autách a strojoch

Poskytujeme profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou prípadne inými adhéznymi látkami.

Lokalizácia priesakov

Skôr než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať.

Iné škody a špeciálne činnosti

SANAC s. r. o. Vám odborne vyčistí vzduchotechniku, stroje, inštalácie, elektroniku a iné.

Biohazard

Biohazard

Ako pracujeme

Rekonštrukčné práce musia byť urobené rýchlo a efektívne. Bez zbytočných odkladov začneme pracovať na sanácii majetku. Finalizáciou je pridaná hodnota pre klienta.

Profesionálne zhodnotenie škôd
Skôr než sa začne so sanačnými prácami, treba identifikovať a lokalizovať. všetky problémy a miesta.
Začatie sanačných prác do 48 hod.
Po obhliadke objektu a vykonaní nevyhnutných opatrení začíname so sanačnými prácami najneskôr do 48 hodín. Jednať rýchlo znamená minimalizovať škody.
Odovzdanie a pridaná hodnota pre klienta

Svoju prácu považujeme za skončenú, až keď je objekt v pôvodnom stave a naši zákazníci sa môžu vrátiť do normálnych každodenných koľají.

Naše realizované projekty

Naši spokojní klienti

Naši spokojní klienti nás odporúčajú ďalej

logo REL project development
Daniela DudrováSales Manager RE project development, s.r.o., Bratislava
Spoločnosť SANAC s. r. o. nám odporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.
logo HomePro SK
Ing. Martin KanisKonateľHomePro Správcovská, s.r.o., Bratislava
Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce odporučili spoločnosť SANAC s. r. o..
Logo Dometic
Gabriela LukáčováFinančný manažérDometic Slovakia, s.r.o., Fiľakovo
So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne, ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.
logo Harmonia s obrázokm podávania si rúk
Ing. Mária DunajováRiaditeľka zariadeniaDomov sociálnych služieb – HARMONIA Strážske
Sanačné a rekonštrukčné práce boli prevedené rýchlym a profesionálnym prístupom. Zamestnanci firmy boli ústretoví a ohľaduplní, nakoľko pracovali v podmienkach, ktoré sú špecifické pre domovy sociálnych služieb.
logo ETP management budov
Ing. Ján DopjeraManažér úseku správy nehnuteľnostíEPT Management budov, s.r.o., Bratislava
S vykonanými prácami potrebnými na odstránenie grafitov odvedenými na hore uvedenom bytovom dome sme boli spokojní. Technologické, ako aj personálne zastrešenie prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.
malé logo Horizont rezort
Peter KorenkoTechnický riaditeľ Horizont Resort**** TATRA TRADING INTERNATIONAL, s.r.o., Stará Lesná
Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. mohli plynulo a bezodkladne postupovať rekonštrukčné práce, vďaka čomu sa zminimalizovala doba prerušenia prevádzky.
červené logo Aupark
Michal AntalProperty Maintenance, Purchasing & Sustainability Manager Aupark, a.s. / Rodamco Central Europe B.V., Bratislava
Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu firmy SANAC s. r. o. prebiehala obnova po požiari plynulo a bez obmedzení v prevádzke obchodného centra, Zamestnanci spoločnosti SANAC s. r. o. dokázali práce organizovať a vykonávať nanajvýš profesionálne a odborne. Na základe horeuvedených skutočností môžem firmu SANAC s. r. o. kedykoľvek ďalej odporučiť.
logo Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky
JUDr. Milena ZáhradováRiaditeľka správy súdu Okresný súd Považská Bystrica
S vykonanými prácami bol objednávateľ Okresný súd Považská Bystrica veľmi spokojný a spoločnosť SANAC s. r. o. odporúčame každému, kto potrebuje odborný zásah riešenia následkov požiaru.

Sme pripravení na spoluprácu

Naším cieľom je dodávať pre klienta pridanú hodnotu. Od profesionálne zhodnotených škôd až po odovzdanie objektu v pôvodnom stave.

Máte problém? Ozvite sa nám, spolu ho vyriešime.