Sanácia škôd po požiari

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar Projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Jozef Rechtorík Projektový manažér

jozef.rechtorik@sanac.sk
+421 914 333 706

Odporúčajú nás

Spoločnosť SANAC s. r. o. nám odporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

logo REL project development
Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce odporučili spoločnosť SANAC s. r. o..

logo HomePro SK
Ing. Martin Kanis Konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne, ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Logo Dometic
Gabriela Lukáčová Finančný manažér

Škody po požiari

Byt vyhorel. Sadze sú v každej škáre, na každom kuse nábytku vrstva dechtu, hmla kyseliny soľnej spôsobená spáleným PVC. Rodinná katastrofa. Len čo odídu hasiči, prichádza SANAC s. r. o.. Teraz ide o to, konať rýchlo a profesionálne, aby sa predišlo následným škodám.

Prečo si zvoliť nás?

Po sanácii ako nové

Čas je dôležitý

Dohorelo. Hasiči skončili svoju prácu. Práve teraz je dôležitá každá hodina, veď usadeniny po požiari a hasiaca voda môžu spôsobiť ďalšie obrovské škody.

Čo najrýchlejšie vykonávame prvotné opatrenia, ako odstránenie hasiacej vody, zriadenie dočasného napájania elektrickým prúdom, utesnenie okien ako ochranu proti poveternostným vplyvom a vypratanie a odstránenie požadovaného odpadu a inventáru.

Sanácia namiesto likvidácie

Ak je inventár úplne zničený, často sa nedá robiť nič iné, len ho musíme zlikvidovať. Vďaka skúsenostiam sa však dajú počítače a v nich uložené dáta zachrániť. Aj biela a čierna elektronika, ako napríklad domáce kiná a kuchynské vstavané spotrebiče sa dajú sanovať. A práve to je pre našich zákazníkov pohodlnejšie, rýchlejšie a výhodnejšie, ako keď majú vec vyhodiť a kúpiť novú.

Ako generálny dodávateľ ponúkame kompletné riešenie pre obnovovacie práce, pri ktorých úzko spolupracujeme so spoľahlivými partnermi. Odpraceme poškodený inventár a následne vykonáme zodpovedajúce stavebné opatrenia zamerané na renováciu.

Vykonáme za Vás obnovu fasád domov, obkladov stien a podlahovej krytiny, obnovenie elektroinštalácie, celých kúpeľní aj s obkladačkami.

Montážne práce na kuchynskom zariadení, čistenie čalúneného nábytku, kobercov, sanácia zariadenia vrátane ozonizácie, doprava a uloženie – to všetko pomôže dokonale zrenovovať byt.

Preč so zápachom

Naozajstným problémom je nepríjemný zápach po dyme, s ktorým bojujeme pomocou najmodernejších technológií, ako sú ozonizácia, ionizácia a fogging. Z kníh a dokumentov odstránime pomocou špeciálnych pracovných postupov sadze a popol. Dôležité dokumenty a osobné spomienky tak budú zachránené.

Zabezpečujeme kompletné rekonštrukčné práce.

Akoby sa nič nestalo

Preberáme kompletnú zodpovednosť a svoju prácu považujeme za skončenú až vtedy, keď je objekt v pôvodnom stave a naši zákazníci sa môžu vrátiť do normálnych každodenných koľají.

Často kladené otázky

Naša brožúra

  • Nehnuteľnosť mám poistenú. Budem dopredu vedieť, či mi poisťovňa Vaše práce preplatí?

    ÁNO. Pred zahájením akýchkoľvek sanačných prác Vám projektový manažér na základe bezplatnej osobnej obhliadky vypracuje nezáväznú cenovú ponuku, ktorú na základe Vašej požiadavky vieme vopred v poisťovni odkonzultovať.

Stiahnite si našu brožúru v PDF, kde nájdete podrobné informácie o našej práci pri sanácii požiarov.