Sanácia škôd po požiari

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Juraj Popluhár projektový manažér

juraj.popluhar@sanac.sk
+421 914 333 703

Odporúčajú nás

Spoločnosť Sanac s.r.o. nám doporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti Sanac sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce doporučili spoločnosť SANAC, s.r.o.

Ing. Martin Kanis konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou Sanac je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Gabriela Lukáčová finančný manažér

Škody po požiari

Byt vyhorel. Sadze sú v každej škáre, na každom kuse nábytku vrstva dechtu, hmla kyseliny soľnej spôsobená spáleným PVC. Rodinná katastrofa. Len čo odídu hasiči, prichádza SANAC. Teraz ide o to, konať rýchlo a profesionálne, aby sa predišlo následným škodám.

Prečo zvoliť nás?

Po sanácii ako nové

Čas je dôležitý

Dohorelo. Hasiči skončili svoju prácu. Práve teraz je dôležitá každá hodina, veď usadeniny po požiari a hasiaca voda môžu spôsobiť ďalšie obrovské škody.

Čo najrýchlejšie vykonávame prvotné opatrenia, ako odstránenie hasiacej vody, zriadenie dočasného napájania elektrickým prúdom, utesnenie okien ako ochranu proti poveternostným vplyvom a vypratanie a odstránenie požadovaného odpadu a inventáru.

Sanácia namiesto likvidácie

Ak je inventár úplne zničený, často sa nedá robiť nič iné, len ho musíme zlikvidovať. Vďaka skúsenostiam sa však dajú počítače a v nich uložené dáta zachrániť. Aj biela a čierna elektronika, ako napríklad domáce kiná a kuchynské vstavané spotrebiče sa dajú sanovať. A práve to je pre našich zákazníkov pohodlnejšie, rýchlejšie a výhodnejšie, ako keď majú vec vyhodiť a kúpiť novú.

Ako generálny dodávateľ ponúkame kompletné riešenie pre obnovovacie práce, pri ktorých úzko spolupracujeme so spoľahlivými partnermi. Odpraceme poškodený inventár a následne vykonáme zodpovedajúce stavebné opatrenia zamerané na renováciu.

Vykonáme za Vás obnovu fasád domov, obkladov stien a podlahovej krytiny, obnovenie elektroinštalácie, celých kúpelní aj s obkladačkami.

Montážne práce na kuchynskom zariadení, čistenie čalúneného nábytku, kobercov, sanácia zariadenia vrátane ozonizácie, doprava a uloženie – to všetko pomôže dokonale zrenovovať byt.

Preč so zápachom

Naozajstným problémom je nepríjemný zápach po dyme, s ktorým bojujeme pomocou najmodernejších technológií, ako sú ozonizácia, ionizácia a fogging. Z kníh a dokumentov odstránime pomocou špeciálnych pracovných postupov sadze a popol. Dôležité dokumenty a osobné spomienky tak budú zachránené.

Zabezpečujeme kompletné rekonštrukčné práce.

Akoby sa nič nestalo

Preberáme kompletnú zodpovednosť a svoju prácu považujeme za skončenú až vtedy, keď je objekt v pôvodnom stave a naši zákazníci sa môžu vrátiť do normálnych každodenných koľají.

Často kladené otázky

Naša brožúra

 • Bude byt počas sanácie obývateľný?

  Čiastočne. Sanačné práce sa snažíme previesť čo v najkratšom možnom čase preto je lepšie ak je priestor prázdny. Byt je po požiari kontaminovaný a neodporúčame sa v priestore zdržiavať hlavne zo zdravotného hľadiska.

 • Po požiari mám zadymené steny. Je nutné obíjať omietky alebo škrabať maľovky?

  Rozhodne NIE. Je to jedna z najväčších výhod chemickej sanácie oproti hrubým stavebným úpravám. Chemickým čistením garantujeme odstránenie sadzí, dechtov, kyselín a všetkých splodín horenia z poškodených stien. Po sanácii stačí stenu bežným spôsobom vymaľovať. Ušetrí to financie ako aj čas!

 • Vyžadujete pred zahájením prác zálohu?

  NIE. V rámci našej firemnej politiky nevyžadujeme od klientov žiadne platby vopred.

 • Viete garantovať zdravotnú nezávadnosť priestorov po sanácii?

  ÁNO. Chémia, ktorá sa pri sanácii používa je certifikovaná a vyrobená presne na tento účel. Zdravotnú nezávadnosť po sanácii nám opakovane potvrdil aj Úrad pre verejné zdravotníctvo formou kontrolných sterov.

 • Nehnuteľnosť mám poistenú. Budem dopredu vedieť či mi poisťovňa Vaše práce preplatí?

  ÁNO. Pred zahájeným akýchkoľvek sanačných prác, Vám projektový manažér na základe bezplatnej osobnej obhliadky vypracuje nezáväznú cenovú ponuku, ktorú na základe Vašej požiadavky vieme vopred v poisťovni odkonzultovať.

Stiahnite si našu brožúru v PDF, kde nájdete podrobné informácie o našej práci pri sanácii požiarov.

Summary
Service Type
Sanácia škôd po požiari
Area
Slovensko