Sanácia škôd po požiari

Byt vyhorel. Sadze sú v každej škáre, na každom kuse nábytku vrstva dechtu, hmla kyseliny soľnej spôsobená spáleným PVC. Rodinná katastrofa. Len čo odídu hasiči, prichádza SANAC. Teraz ide o to, konať rýchlo a profesionálne, aby sa predišlo následným škodám.

Sanácia škôd po vode

Vodné a kanalizačné potrubia sa starajú o pohodlie v dome. Keď sa však niečo stane, zmení sa domov razom na peklo. Aj malá trhlina môže spôsobiť veľké poškodenie stavebného materiálu a inventára. Je dobré vedieť, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Odstránenie grafitov

Posprejovali vám dom, plot, bránu, alebo nebodaj auto? Odstraňovanie graffiti si vyžaduje špecializované nástroje a čistiace prostriedky, ktoré odborným použitím minimalizujú poškodenie znečisteného povrchu. Profesionálny tím SANAC odstraňuje graffity odborne a komplexne tak, aby bol poškodený povrch čo najskôr v pôvodnom stave.

Sanácia škôd na autách a strojoch

Poskytujeme – profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou prípadne inými adhéznymi látkami (syntetická farba, epoxidové zmesi, asfalt, cement, lak atď.)

Lokalizácia priesakov

Skôr, než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať. S najmodernejšími meracími prístrojmi a metódami ako napríklad (termovízia, luminačná skúška, tlaková skúška, metóda tracergas, inšpekčná kamera, atď…) nájdeme trhliny. Následne až potom, začneme cielene a šetrne s opravami do pôvodného stavu.

Iné škody a špeciálne činnosti

SANAC Vám odborne vyčistí vzduchotechniku, stroje, inštalácie, elektroniku a mnoho ďalšieho. Za pomoci najnovších technických prostriedkov a sanačných metód vyhovieme aj Vašim najnáročnejším požiadavkám.