Sanácia škôd po požiari

Byt vyhorel. Sadze sú v každej škáre, na každom kuse nábytku vrstva dechtu, hmla kyseliny soľnej spôsobená spáleným PVC. Rodinná katastrofa. Len čo odídu hasiči, prichádza SANAC, s. r. o.. Teraz ide o to, konať rýchlo a profesionálne, aby sa predišlo následným škodám.

Sanácia škôd po vode

Vodné a kanalizačné potrubia sa starajú o pohodlie v dome. Keď sa však niečo stane, zmení sa domov razom na peklo. Aj malá trhlina môže spôsobiť veľké poškodenie stavebného materiálu a inventára. Je dobré vedieť, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Odstránenie graffiti

Posprejovali vám dom, plot, bránu alebo nebodaj auto? Odstraňovanie graffiti si vyžaduje špecializované nástroje a čistiace prostriedky, ktoré odborným použitím minimalizujú poškodenie znečisteného povrchu. Profesionálny tím SANAC, s. r. o. odstraňuje graffiti odborne a komplexne tak, aby bol poškodený povrch čo najskôr v pôvodnom stave.

Sanácia škôd na autách a strojoch

Poskytujeme profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou prípadne inými adhéznymi látkami (syntetická farba, epoxidové zmesi, asfalt, cement, lak atď.)

Lokalizácia priesakov

Skôr než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať. S najmodernejšími meracími prístrojmi a metódami, ako napríklad termovízia, luminačná skúška, tlaková skúška, metóda TracerGas, inšpekčná kamera, atď., nájdeme trhliny. Až následne začneme cielene a šetrne s opravami a uvedením do pôvodného stavu.

Iné škody a špeciálne činnosti

SANAC, s. r. o. Vám odborne vyčistí vzduchotechniku, stroje, inštalácie, elektroniku a mnoho ďalšieho. Za pomoci najnovších technických prostriedkov a sanačných metód vyhovieme aj Vašim najnáročnejším požiadavkám.