Sanácia škôd po vode

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Juraj Popluhár projektový manažér

juraj.popluhar@sanac.sk
+421 914 333 703

Odporúčajú nás

Spoločnosť Sanac s.r.o. nám doporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti Sanac sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce doporučili spoločnosť SANAC, s.r.o.

Ing. Martin Kanis konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou Sanac je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Gabriela Lukáčová finančný manažér

Odborné a komplexné odstránenie škôd

Vodné a kanalizačné potrubia sa starajú o pohodlie v dome. Keď sa však niečo stane, zmení sa domov razom na peklo. Aj malá trhlina môže spôsobiť veľké poškodenie stavebného materiálu a inventáru. Je dobré vedieť, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Prečo zvoliť nás?

Najprv hľadať, až potom vŕtať

Vyhnite sa stresu

Práve pri sanácií škôd vzniknutých vodou sa ukáže, aký nenahraditeľný je partner, ktorý za vás prevezme likvidáciu spôsobených škôd. S príslušnými odborníkmi je na mieste okamžite, vďaka čomu jednoznačne ušetrí výdavky a získa čas. A to je najdôležitejšie: s profesionálnym tímom po boku sa vyhnete hnevu a stresu. Zákazník môže pokojne počkať, kým sa všetko vybaví. Akoby sa nič nestalo.

Vysušíme najrýchlejšie

Vlhké steny a podlahy v byte sú dosť nepríjemné. A to ešte príde vysúšací tím, po ktorom zavládne obrovský chaos. Ušetrite si všetky tieto nepríjemnosti a od začiatku dajte šancu osvedčenému tímu SANAC. Vysušíme najrýchlejšie.

Jednať rýchlo, znamená minimalizovať škody. Presne tak postupuje SANAC. 

Skôr, než sa začne s úpravami, treba problém identifikovať a lokalizovať. Presne tak to robíme my. S najmodernejšími infračervenými meracími prístrojmi a akustickými zameriačmi nájdeme trhliny. Lokalizačnými prístrojmi a metódami, pomocou termokamery nepoškodíme ani podlahové kúrenie. Až potom začneme cielene a šetrne s úpravami.

Malé vŕtacie otvory
Bez otvorov v podlahe sa vysúšacie prístroje nedajú pripojiť. My, ale nevŕtame s bežne používaným 80 mm priemerom, ale s drobným 25mm. Vyžaduje to odbrovskú precíznosť, no sanačné náklady sa tým znížia na minimum.

Dlaždice ostanú neporušené
Kým iní dlaždice poškodia, aby sa dostali na mokré miesta, my používame systém, vďaka ktorému dlaždice bez poškodenia vyberieme a presne tak isto ich opäť namontujeme.

Byt ostáva obývateľný
Vysúšacie prístroje, káble, hluk. Hotové utrpenie pre už i tak dosť skúšaných obyvateľov. My však máme odhlučnené prístroje s extrémne nízkymi nárokmi na priestor a potrubie osadíme kompaktne a čisto.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Bude dom počas sušenia obývateľný?

    ÁNO. Treba ale prihliadať nato, že bude znížený komfort bývania, nakoľko po byte budú rozmiestnené absorbčné alebo kondenzačné sušiče v nepretržitej 24-hodinovej prevádzke. Naši technici ale urobia všetko preto, aby prístroje čo najmenej obmedzovali pohyb obyvateľov. Nákupom nových technológií sa snažíme čo najviac obmedziť hlučnosť sušenia.

  • Je možné sušiť aj izolácie v podlahe v prípade, že sa voda dostala aj pod poter?

    ÁNO. Disponujeme aj technológiou, ktorá dokáže pomocou turbíny natlačiť vysušený teplý vzduch aj pod podlahu a týmto spôsobom vysušiť polystyrén, ako aj minerálnu vlnu. Vlhký vzduch je vytlačený cez dilatácie a pomocou kondenzačných sušičov v miestnosti zachytený. Pričom sa priestor aj dezinfikuje aby sa zabránilo vzniku plesní.

  • Ako zabránim aby po vytopení začali na vlhkých konštrukciách vznikať plesne?

    Rýchlym zásahom našich technikov. V poškodenom priestore je nutné čo možno v najkratšom čase zahájiť technické sušenie a poškodené konštrukcie ošetriť protiplesňovým a dezinfekčným prípravkom.

Etiam vestulum aliquet consequat vestibulum eget blandit lorem, eget tempor vulputate odio.