Sanácia škôd po vode

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar Projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Jozef Rechtorík Projektový manažér

jozef.rechtorik@sanac.sk
+421 914 333 706

Odporúčajú nás

Spoločnosť SANAC s. r. o. nám odporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

logo REL project development
Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce odporučili spoločnosť SANAC s. r. o..

logo HomePro SK
Ing. Martin Kanis Konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne, ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Logo Dometic
Gabriela Lukáčová Finančný manažér

Odborné a komplexné odstránenie škôd

Vodné a kanalizačné potrubia sa starajú o pohodlie v dome. Keď sa však niečo stane, zmení sa domov razom na peklo. Aj malá trhlina môže spôsobiť veľké poškodenie stavebného materiálu a inventáru. Je dobré vedieť, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Prečo si zvoliť nás?

Najprv hľadať, až potom vŕtať

Vyhnite sa stresu

Práve pri sanácii škôd vzniknutých vodou sa ukáže, aký nenahraditeľný je partner, ktorý za vás prevezme likvidáciu spôsobených škôd. S príslušnými odborníkmi je na mieste okamžite, vďaka čomu jednoznačne ušetrí výdavky a získa čas. A to je najdôležitejšie: s profesionálnym tímom po boku sa vyhnete hnevu a stresu. Zákazník môže pokojne počkať, kým sa všetko vybaví. Akoby sa nič nestalo.

Vysušíme najrýchlejšie

Vlhké steny a podlahy v byte sú dosť nepríjemné. A to ešte príde vysúšací tím, po ktorom zavládne obrovský chaos. Ušetrite si všetky tieto nepríjemnosti a od začiatku dajte šancu osvedčenému tímu SANAC s. r. o.. Vysušíme najrýchlejšie.

Jednať rýchlo znamená minimalizovať škody. Presne tak postupuje SANAC s. r. o.. 

Skôr než sa začne s úpravami, treba problém identifikovať a lokalizovať. Presne tak to robíme my. S najmodernejšími infračervenými meracími prístrojmi a akustickými zameriavačmi nájdeme trhliny. Lokalizačnými prístrojmi a metódami, pomocou termokamery nepoškodíme ani podlahové kúrenie. Až potom začneme cielene a šetrne s úpravami.

Malé vŕtacie otvory
Bez otvorov v podlahe sa vysúšacie prístroje nedajú pripojiť. My však nevŕtame s bežne používaným 80 mm priemerom, ale s drobným 25 mm. Vyžaduje to obrovskú precíznosť, no sanačné náklady sa tým znížia na minimum.

Dlaždice ostanú neporušené
Kým iní dlaždice poškodia, aby sa dostali na mokré miesta, my používame systém, vďaka ktorému dlaždice bez poškodenia vyberieme a presne tak isto ich opäť namontujeme.

Byt ostáva obývateľný
Vysúšacie prístroje, káble, hluk. Hotové utrpenie pre už i tak dosť skúšaných obyvateľov. My však máme odhlučnené prístroje s extrémne nízkymi nárokmi na priestor a potrubie osadíme kompaktne a čisto.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Ako zabránim, aby po vytopení začali na vlhkých konštrukciách vznikať plesne?

    Rýchlym zásahom našich technikov. V poškodenom priestore je nutné čo možno v najkratšom čase zahájiť technické sušenie a poškodené konštrukcie ošetriť protiplesňovým a dezinfekčným prípravkom.

Stiahnite si našu brožúru v PDF, kde nájdete podrobné informácie o našej práci pri sanácii škôd po vode.