Sanácia škôd na autách a strojoch

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Juraj Popluhár projektový manažér

juraj.popluhar@sanac.sk
+421 914 333 703

Odporúčajú nás

Spoločnosť Sanac s.r.o. nám doporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti Sanac sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce doporučili spoločnosť SANAC, s.r.o.

Ing. Martin Kanis konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou Sanac je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Gabriela Lukáčová finančný manažér

Čistenie, ktoré nepoškodzuje lak

Poskytujeme – profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou prípadne inými adhéznymi látkami (syntetická farba, epoxidové zmesi, asfalt, cement, lak atď.)

Prečo my?

Bezplatná obhliadka vozidla

Odborné odstránenie tohto typu škody z laku, skiel a iných častí vozidla nepoškodzuje povrchy a je časovo aj cenovo značne výhodnejšie oproti výmene dielov, prípadne ich prestriekaniu.

Sanačný proces, ktorému predchádza bezplatná obhliadka vozidla a zhodnotenie závažnosti poškodenia, zväčša netrvá viac ako dva dni.

Skúsenosti so všetkými druhmi vozidiel (osobné, dodávkové, nákladné, stroje), kontrola kvality a dokumentácia sú samozrejmosťou.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Aké druhy poškodenia viete vyčistiť ? Nepoškodíte mi Vašim zásahom lak?

    Špecializujeme sa hlavne na poškodenie karosérie náletovou farbou, vápenatými povlakmi, živicou, stavebnou chémiou, vtáčím trusom a podobne. Čistenie prebieha špeciálnou metódou, pri ktorej vieme garantovať pôvodnú hrúbku laku karosérie bez úbytku.

  • Ako dlho čistenie trvá?

    V závislosti od rozsahu poškodenia, zväčša ale nie dlhšie ako jeden pracovný deň.

  • Auto si vyzdvihnete u mňa doma, alebo ho musím priviesť k Vám na pobočku do Bratislavy?

    Záleží to na dohode s klientom. Ak Vám viac vyhovuje vyzdvihnutie auta u Vás doma, auto vieme prevziať týmto spôsobom. Ak je pre Vás výhodnejšie doviesť vozidlo k nám, vieme ho prevziať aj u nás na pobočke, prípadne vieme prísť vyčistiť vozidlo aj k Vám domov ak sú nato vhodné technické podmienky.

Stiahnite si a prečítajte si našu brožúru o sanácii vozidiel, ktoré sú poškodené rôznymi odolnými látkami.