Sanácia škôd na autách a strojoch

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar Projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Jozef Rechtorík Projektový manažér

jozef.rechtorik@sanac.sk
+421 914 333 706

Odporúčajú nás

Spoločnosť SANAC s. r. o. nám odporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

logo REL project development
Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce odporučili spoločnosť SANAC s. r. o..

logo HomePro SK
Ing. Martin Kanis Konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne, ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Logo Dometic
Gabriela Lukáčová Finančný manažér

Čistenie, ktoré nepoškodzuje lak

Poskytujeme profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou, prípadne inými adhéznymi látkami (syntetická farba, epoxidové zmesi, asfalt, cement, lak atď.)

Prečo my?

Bezplatná obhliadka vozidla

Odborné odstránenie tohto typu škody z laku, skiel a iných častí vozidla nepoškodzuje povrchy a je časovo aj cenovo značne výhodnejšie oproti výmene dielov, prípadne ich prestriekaniu.

Sanačný proces, ktorému predchádza bezplatná obhliadka vozidla a zhodnotenie závažnosti poškodenia, zväčša netrvá viac ako dva dni.

Skúsenosti so všetkými druhmi vozidiel (osobné, dodávkové, nákladné, stroje), kontrola kvality a dokumentácia sú samozrejmosťou.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Auto si vyzdvihnete u mňa doma, alebo ho musím priviezť k Vám na pobočku do Bratislavy?

    Záleží to na dohode s klientom. Ak Vám viac vyhovuje vyzdvihnutie auta u Vás doma, auto vieme prevziať týmto spôsobom. Ak je pre Vás výhodnejšie doviezť vozidlo k nám, vieme ho prevziať aj u nás na pobočke, prípadne vieme prísť vyčistiť vozidlo aj k Vám domov, ak sú na to vhodné technické podmienky.

Stiahnite si a prečítajte si našu brožúru o sanácii vozidiel, ktoré sú poškodené rôznymi odolnými látkami.