Lokalizácia priesakov

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar Projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Jozef Rechtorík Projektový manažér

jozef.rechtorik@sanac.sk
+421 914 333 706

Odporúčajú nás

Spoločnosť SANAC s. r. o. nám odporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

logo REL project development
Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti SANAC s. r. o. sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce odporučili spoločnosť SANAC s. r. o..

logo HomePro SK
Ing. Martin Kanis Konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne, ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou SANAC s. r. o. je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Logo Dometic
Gabriela Lukáčová Finančný manažér

Najprv hľadať, až potom vŕtať a sekať

Skôr než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať. S najmodernejšími meracími prístrojmi a metódami ako napríklad termovízia, luminačná skúška, tlaková skúška, metóda TracerGas, inšpekčná kamera, atď. nájdeme trhliny. Až následne začneme cielene a šetrne s opravami a uvedením do pôvodného stavu.

S dôrazom pre minimálny zásah

Vieme zabezpečiť minimálny zásah do chodu prevádzky a zabrať čo najmenšie nevyhnutné miesto, aby sme dokázali problém lokalizovať a následne aj odstrániť. Profesionálny tím technikov s množstvom skúseností je zárukou zodpovednej a rýchlej sanácie. Využívame profesionálne postupy a techniku: termovízia, luminačná tekutina, tlaková skúška, metóda TracerGas a kamerová sonda.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Viete zabezpečiť aj opravu poruchy?

    ÁNO. Dokážeme robiť opravy „na kľúč“. Zabezpečíme všetko od lokalizácie, cez vysekanie a obnaženie potrubia, opravy poruchy, murárske a obkladačské práce, položenie novej podlahy, až po maliarske práce.

Stiahnite si našu brožúru, kde sa dočítate ešte viac o tom, ako lokalizujeme škody a priesaky.