Lokalizácia priesakov

Kontaktujte nás

Ing. Richard Balciar projektový manažér

richard.balciar@sanac.sk
+421 914 333 776

Ing. Juraj Popluhár projektový manažér

juraj.popluhar@sanac.sk
+421 914 333 703

Odporúčajú nás

Spoločnosť Sanac s.r.o. nám doporučil odhadca škody zo zahraničnej poisťovne. Obhliadka aj cenová ponuka nám bola zaslaná v krátkom časovom horizonte, priamo konateľom spoločnosti Michalom Strakom. Koordinácia prác pod jeho  vedením bola profesionálna a výrazne prispela k rýchlemu dokončeniu prác.

Daniela Dudrová Sales Manager

Vďaka rýchlemu a profesionálnemu zásahu spoločnosti Sanac sa mohli obyvatelia bytového domu v krátkom čase po požiari vrátiť do svojich domovov. Na základe našich skúseností by sme záujemcom o sanačné práce doporučili spoločnosť SANAC, s.r.o.

Ing. Martin Kanis konateľ

So sanačnými prácami odvedenými v našom podniku sme boli nadmieru spokojní. Technologické, materiálne ako aj personálne zastrešenie sanačných prác spoločnosťou Sanac je na veľmi vysokej úrovni, preto môžeme danú firmu kedykoľvek odporučiť.

Gabriela Lukáčová finančný manažér

Najprv hľadať až potom vŕtať a sekať

Skôr, než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať. S najmodernejšími meracími prístrojmi a metódami ako napríklad (termovízia, luminačná skúška, tlaková skúška, metóda tracergas, inšpekčná kamera, atď…) nájdeme trhliny. Následne až potom, začneme cielene a šetrne s opravami do pôvodného stavu.

S dôrazom pre minimálny zásah

Vieme zabezpečiť minimálny zásah do chodu prevádzky a zabrať čo najmenšie nevyhnutné miesto, aby sme dokázali problém lokalizovať a následne aj odstrániť. Profesionálny tím technikov s množstvom skúseností je zárukou zodpovednej a rýchlej sanácie. Využívame profesionálne postupy a techniku: termovízia, luminačná tekutina, tlaková skúška, metóda TracerGas a kamerová sonda.

Časté otázky

Naša brožúra

  • Viete zabezpečiť aj opravu poruchy?

    ÁNO. Dokážeme robiť opravy „nakľúč“. Zabezpečíme všetko od lokalizácie, cez vysekanie a obnaženie potrubia, opravy poruchy, murárskych a obkladačských prác, položenie novej podlahy až po maliarske práce.

Stiahnite si našu brožúru, kde sa dočítate ešte viac o tom ako lokalizujeme škody a priesaky.